NARKISSOS  // töö käib

Narkissos on soolotantsutükk, mis põhineb kreeka legendil Narcissus. See on originaalne looming, kus tahan kõik oma oskused välja panna, ühendades siin tantsulooga õhustiku ja teatri segmendid. Ma läksin vastu sellele väljakutsele olles samal ajal nii koreograaf kui ka tantsija, surudes end üle uute piiride. Teater Regie on suure Lars Eversi (Saksamaa) halduses.

Koroonaviiruse kriisi tõttu olid proovid tühistatud kuid alustame nendega võimalikult kiiresti. Esietenduse ametlik kuupäev pole praegu selge, kuid siiski loodame “Narkissose” ellu viia 2020. aasta kevadel.

#TALKTOME

#TALKTOME on Tempecy Dance Company (TDC) viimane looming Eestis. See on tantsutükk suhtlemisest ja selle teemadest. Etendus aitab meil näha viisi, kuidas omavaheline suhtlus teineteisega võib toimuda eri vaatenurkadest. Teos püüab laval kujutada inimeste tegelikku seost ning vastasseisu probleemide ja arusaamatustega, mis võivad nende vahel ilmneda, kui nad proovivad end väljendada. Tükki võib mõista kui kogu kehas toimuvat vestlust, jämeda karje poeetilist tõlgendust, mida tuleb kuulda võtta.

Etendused katkestati koroonaviiruse kriisi tõttu, kuid alates septembrist 2020 korraldatakse need ajavahemikus juuli 2020 kuni hooaja lõpuni.

 

Rahvusvaheline festival Ladina-Ameerikas

Argentiinas Mendozas toimuv festival Fiesta Nacional de la Vendimia (viinamarjasaagi riiklik festival) on üks viiest suurimast traditsioonilisest show’st maailmas, millel on rahvusvaheline tunnustus. See kõrgub suursuguste festivalide kõrval nagu Rio Carnaval, Maskide paraad Veneetsias , aastavahetuse tähistamine Hiinas ja Día de los Muertose pidustus Mehhikos.

Mul oli au mängida peaosa viimases saates Tejido en Tiempo de Vendimia, mis oli hingekosutav show rohkem kui 20 000 publikule. Uskumatu kogemus!