🙋🏻‍♂️ BIO
Olen sündinud ja üles kasvanud Argentiinas Mendozas. 🇦🇷
Pärast kooli kolisin Buenos Airesesse, kus osalesin UNAs – Riiklikus KunstiĂĽlikoolis ning National Ballet & Modern Dance Conservatoriumis. Oma karjääri edendamist jätkasin Teatri ja muusikaliteatrite koolis ning ĂĽleriigilises tsirkusekoolis. Olen arendanud oma kunstnikukarjääri Ladina-Ameerikas ja Euroopas.

Kolisin Pariisi, Prantsusmaale 🇫🇷, 2011. aastal ja alates 2013. aastast elan ? Düsseldorfis, Saksamaal. 🇩🇪

 

đź©° ja 5, 6, 7, 8

Tants on kindlasti minu esimene kunstiline väljendusviis. Olles klassikalise balleti taustaga sain olla osa Argentiina Rahvusballeti Kompanist, mis inspireeris ja õpetas palju. Olles lõpetanud balletitantsijana, nautisin tantsimist mitmetel eri tasanditel: kaasaaegse tantsu kompaniides, telesaadetes, reklaaminduses ning lavashow’del. Olen olnud looja ka koreograafina. 2018. aastal asutasin Tempecy – Modern Dance Company, mis baseerub Eestis. Kunstilise juhi ja koreograafina arendan siin uut reisi.

🎭 olla või mitte olla

Ema – näitleja. Isa – näitleja …
on lihtne näha, et teater on minu veres!
Näitlejana ja muusikalise osatäitjana olen mänginud muusikali peaosades nagu “The Phantom of the Opera”, “West Side Story”, “Kiss Me Kate”, “Evita”, “Chicago”, “My Fair Lady”, “Hairspray”, “Wicked”, “Fiddler On The Roof” ning “Romeo & Julia”, ning näidendites nagu “A Streetcar Named Desire”, “The Tempest”, “The Robbers”, “Shakespeare ning The Queen” ja “Lysistrata”.

🤸🏻‍♂️ Akrobaatika 

Avastasin end õhukunstnikuna 22-aastaselt. Üsna hilja, kas pole? Kuid ometigi ei takistanud see mul oma teed jätkata. Tsirkuseartistina olen esinenud tsirkuseettevõtete diversantidena, nagu Circus Pikard (AU), Les Arenes de Nanterre (FR), Circus SOQ (AR) ning olulistel akrobaatikaetendustel kogu Euroopas ja Ladina-Ameerikas. 2015. aastal esindasin Saksamaad Lätis Riias toimuval rahvusvahelisel tsirkusefestivalil GOLDEN KARL 2015.

đź‘ź FITNESS

Olen ennast arendanud ka spordimaailmas ning avastasin oma kire fitnessi vastu, kui olin 16-aastane. Sellest ajast alates olen sel alal ka töötanud. Stepp- ja aeroobsete tundide klassikalistest versioonidest olen avastanud ja loonud viisi, kuidas oma tantsuteadmisi sporditreeninguga ühendada ja arendan praegu oma oskusi fitnessi valdkonnas rahvusvahelisel tasemel.